Sylwester 2010

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-08 00:15:32

Deithwen

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 28
Punktów :   

Propozycja Kornchilda

Ostatnio byłem na domówce u kolegi - Kornchild-a (część z Was pewnie też go zna). Jego kumpel organizuje sylwestra na ok. 50 osób w swoim lokalu koło Bagateli, jednakże jak wynika z mej rozmowy z Kornchildem nie mają zbytnio nic jeszcze przygotowanego. Kolega zaproponował abyśmy połączyli siły i tam zrobili Sylwestra... Osobiście jestem niechętny, de facto nie wiem kto przyjdzie i jak to ma wszystko wyglądać, z opisu wnioskuję, iż będzie to taka sylwestrowa kombinacja cold gothic night i electroperversion co niezbyt mi pasuje, poza tym rozmyjemy się w sporej grupie ludzi. Jednakże, chciałem wysłuchać waszego zdania, obiecałem bowiem Kornchildowi że poruszę ten wątek z Wami. Wiem już że jedna osoba jest niechętnie nastawiona (Agnieszka) a jedna jest za (Nola).

Offline

 

#2 2010-12-08 09:45:58

 Koval

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-12-02
Posty: 22
Punktów :   

Re: Propozycja Kornchilda

Ja też jestem na nie. Wolałbym mniejsze, bardziej kameralne grono, a nie imprezę na ileśdziesiąt osób. Jakbym chciał takiego Sylwestra, to poszedłbym na Rynek. Co tam kto lubi, ale jak dla mnie to może być nawet i pięć osób

Offline

 

#3 2010-12-08 20:26:49

Amaltea

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycja Kornchilda

Podpisuję się pod postem Kovala Ja też wolałabym mniejsze, bardziej kameralne ale przynajmniej w większości znajome towarzystwo, a na imprezie typu CGN/EP zginęlibyśmy w tłumie (kwestie "muzyczne" pominę..).

Offline

 

#4 2010-12-08 20:54:34

Tysyfone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Propozycja Kornchilda

Również jestem na nie, wolę mniejsze grono.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hatelove.pun.pl www.pisarze.pun.pl www.polishfootballmanager.pun.pl www.wgsp.pun.pl www.lwyzsawanny.pun.pl